Yhteystiedot

Kinnarin Pesis 2006 ry

 

Sähköpostiosoite: kipe2006@hotmail.com

 

Seuran hallitus 2020:

 

 PuheenjohtajaTomi Passi tomi.passi@jarvenpaa.fi
 VarapuheenjohtajaTomi Nurminen tomi.nurminen@pakki.fi 
 SihteeriJari Hujala jari.hujala@valmet.com 
 Jäsen Elina Valtia elina.valtia@gmail.com 
      
      

 

 

Taloudenhoitaja, jäsen Mirja Vakkuri, mirja.vakkuri@elisanet.fi

 
 
Laskutusosoite:Kinnarin Pesis 2006 ry
 c/o Mirja Vakkuri
 Kymenmaankatu 16 B 2
 04430 Järvenpää

 

Joukkueiden taustahenkilöt:

B-pojat Tiina Nurminen nurminentiina@kolumbus.fi

C-pojat Sini Vesanen, sini.vesanen@gmail.com

D-pojat Sini Vesanen, sini.vesanen@gmail.com

E-juniorit Leena Kämäri, leena.m.kamari@gmail.com

F-pojat, Tarja Sajomaa, tarjasajomaa@hotmail.com

F-tytöt, Kirsi Autio, kirsi.autio@gmail.com

Miehet maakuntasarja Mikko Variainen, mikko.vartiainen@live.com

Miehet suomensarja Mikko Vartiainen, mikko.vartiainen@live.com

Naiset aluesarja Leena Kämäri, leena.m.kamari@gmail.com

Kuntopesis Tomi Nurminen, tomi.nurminen@pakki.fi

 

   

 

.

Kinnarin Pesis 2006 ry

Kinnarin Pesis 2006 ry

c/o Tomi Passi
Vehkatie 62 b
04440 Järvenpää

sähköposti: kipe2006@hotmail.com

Y-tunnus: 2022255-9